Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
EYVIND OLESEN. Danmark. Motiv med ansikten. Olja på duk. Signerad och daterad 67.
294052. EYVIND OLESEN. Danmark. Motiv med ansikten. Olja på duk. Signerad och daterad 67.
45 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 65 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 050