KÄPPBOCK, 1900-tal.

KÄPPBOCK, 1900-tal.
294040. KÄPPBOCK, 1900-tal.

Längd ca 122 cm.

Bruksslitage, ett öra löst.

Gör en kostnadsfri värdering!
294040. KÄPPBOCK, 1900-tal.

Längd ca 122 cm.

Bruksslitage, ett öra löst.

Antal besök: 800