PARTI SMYCKEN, 4 delar, bärnsten/bärnstensimitation, 1900/2000-tal.

294034. PARTI SMYCKEN, 4 delar, bärnsten/bärnstensimitation, 1900/2000-tal.

Halsband, längd ca 60 cm.
Hänge, hjärtformat, höjd 2,5 cm, med kedja i silver.
2 par örhängen.

Bruksslitage. Hängets kedja skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband, längd ca 60 cm.
2 par örhängen.

Antal besök: 782