294013. PARTI BESTICK, 21 delar, Gense, hummergafflar "Fokus" samt fiskbestick "Attaché".
6 st hummergafflar, "Fokus" Design Folke Arström, märkt Gense 18-8 Stainless Sweden. Längd 20 cm. Orginalask märkt Gense Sweden Stainless Steel Fokus 6 Hummergafflar Lobster Picks 20270.
7 st fiskgafflar, "Attaché" Design Folke Arström, märkta Gense Sweden Stainless steel 18-8. Längd 17 cm.
8 st fiskknivar, "Attaché" Design Folke Arström, märkta Gense 18-8. Längd 18 cm.
Bruksskick.
Repor.
Askar med slitage/skador medföljer.
2 gafflar samt en kniv saknas på bild.