PENSELBÄGARE i hardwood, 2 st, 1900-talets andra hälft, Kina.

294008. PENSELBÄGARE i hardwood, 2 st, 1900-talets andra hälft, Kina.

Penselbägare i hardwood, möjligen zitanträ, bägge med lös botten, höjd 13-15 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage.

Antal besök: 841