RUNE PERSSON. Olja på duk.

RUNE PERSSON. Olja på duk.
293933. RUNE PERSSON. Olja på duk.

Sittande kvinna. Signerad och daterad -47.
98x74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

98x74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 761