TALLRIKAR, 21 + 1 + 1 st, hemmamålade med datering samt signerade Elsie-Ann, 1920/30-tal.
293928. TALLRIKAR, 21 + 1 + 1 st, hemmamålade med datering samt signerade Elsie-Ann, 1920/30-tal.
21 st märkta Q & E.G. Royal, Austria, diameter ca 24,5 cm, varav 19 st med guldkant och varierande blommotiv
1 st märkt Q & E.G. Royal, Austria, diameter 22 cm
1 st, märkt P. T. Bavaria, diameter ca 29,5 cm.