BORD med klaffar och lådor, fur, Krogenäs möbler.

293918. BORD med klaffar och lådor, fur, Krogenäs möbler.

Längd 61, bredd 95, höjd 73 cm.
Längd med klaffar 170 cm.

Träskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd med klaffar 170 cm.

Träskador samt bruksslitage.

Antal besök: 778