VÄGGARMATURER, 1 par, för utomhusbruk, smide, 2000-tal.

293909. VÄGGARMATURER, 1 par, för utomhusbruk, smide, 2000-tal.

Emaljerade skärmar. Kupor i glas.
Längd ut från vägg ca 59 cm.

Rostanlupna, skärmar med repor, en glaskupa med avslag vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 59 cm.

Antal besök: 886