GUNNAR ÅBERG. Fåglar vid vattenbryn, olja på pannå, signerad Gunnar Åberg.

293867. GUNNAR ÅBERG. Fåglar vid vattenbryn, olja på pannå, signerad Gunnar Åberg.

32 x 40 cm.

Åldersslitage.
Krackeleringar. Mindre hål finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 837