MODELLTÅG LOK och VAGNAR U.S.A. förebilder, blandade originalkartonger.

29380. MODELLTÅG LOK och VAGNAR U.S.A. förebilder, blandade originalkartonger.

Skala H0, 2 vagnar i metall, övriga plast. 5 lok. Loken mestadels Bachmann. Totalt cirka 40 stycken. Bland andra Roco och Varney. Udda originalkartonger.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 1 343