YTTERFODER, keramik, Amie Stålkrantz, signerad.

293772. YTTERFODER, keramik, Amie Stålkrantz, signerad.

Höjd ca. 21,5 cm.

Bruksslitage. Obetydligt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 21,5 cm.

Antal besök: 686