TRÄLEKSAKER 2 st, Brio, 1900-talets andra hälft.

293718. TRÄLEKSAKER 2 st, Brio, 1900-talets andra hälft.

Hund längd inkl svans ca 26 cm.
Grävskopa höjd ca 11,5 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, möjligen retuscher, delvis utbytta spikar för montage.
Grävskopa saknar del för montage av skopa samt troligen kortat snöre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grävskopa höjd ca 11,5 cm.

Antal besök: 1 057