OLJEROCK, herr, storlek 52, "Beaufort", Barbour, England.

293717. OLJEROCK, herr, storlek 52, "Beaufort", Barbour, England.

Svart oljerock, fodard med manchersterkrage
Knäppbara samt dolda ytterfickor
Ettikettmärkt C42/107 cm
Nyligen vaxad.

Hål, framsida vid ficka
Hål, lagning baksidan
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ettikettmärkt C42/107 cm
Nyligen vaxad.

Hål, framsida vid ficka
Hål, lagning baksidan
Slitage.

Antal besök: 1 617