OLJEROCK, herr, storlek 56, "Beaufort", Barbour, Englnad.

293715. OLJEROCK, herr, storlek 56, "Beaufort", Barbour, Englnad.

Fodrad rock med blixtlås och knappar
Manchesterkrage och två knäppbara ytterfickor
Ettikettmärkt C46/117 cm.

Bruksskick
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ettikettmärkt C46/117 cm.

Bruksskick
Slitage.

Antal besök: 1 175