MATSERVIS 52 delar, Stambul, Spets Rörstrand (+25 delar).

293669. MATSERVIS 52 delar, Stambul, Spets Rörstrand (+25 delar).

15 mattallrikar.
6 djupa tallrikar, mindre.
11 djupa tallrikar, större.
4+4 förrättstallrikar, två storlekar.
2 assietter.
Skål, såskål.
4 uppläggningsfat längd 31-43 cm.
+ 25 delar bortsorterat med mer nagg, djupa och flata tallrikar.

Slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 mattallrikar.
6 djupa tallrikar, mindre.
11 djupa tallrikar, större.
2 assietter.
Skål, såskål.

Slitage, nagg förekommer.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 969