CHAVANNE. Olja på pannå, Chapelle en Provence, signerad.

293641. CHAVANNE. Olja på pannå, Chapelle en Provence, signerad.

15x22 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

15x22 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 994