TRÄSKÅL med LOCK, karvsnitt, möjligen Norge, 1800-talets slut.

293594. TRÄSKÅL med LOCK, karvsnitt, möjligen Norge, 1800-talets slut.

Totalhöjd 7,5 cm.
Bredd 20,5 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 7,5 cm.
Bredd 20,5 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 205