DIVERSE METALL/NYSILVER, 18-1900-tal.

293589. DIVERSE METALL/NYSILVER, 18-1900-tal.

Bestående av:
Turistskedar, huvudsakligen nysilver.
11 st glascoasters, nysilver.
1 st coaster för flaska, nysilver.
2 st skrin, vitmetall.
2 st nötknäppare, vitmetall.
1 st servetthållare, nysilver.
1 st soppslev, snäcka/vitmetall/trä.
10 st knivstöd, nysilver.
2 st fruktknivar, nysilver.
12 st skedar, nysilver.
1 st såsslev, nysilver.
8 st fruktknivar pärlemor/nysilver.
Etc.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:
11 st glascoasters, nysilver.
2 st skrin, vitmetall.
2 st nötknäppare, vitmetall.
10 st knivstöd, nysilver.
2 st fruktknivar, nysilver.
12 st skedar, nysilver.
1 st såsslev, nysilver.
Etc.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 973