Längd 60 cm.
Bredd 46,5 cm.
Höjd 93,5 cm.
Bruksslitage, fanérskador.
Längd 60 cm.
Bredd 46,5 cm.
Höjd 93,5 cm.
Bruksslitage, fanérskador.