CREMEKOPPAR, 12 st, porslin, Dresden.

293573. CREMEKOPPAR, 12 st, porslin, Dresden.

Blomsterdekor. Höjd ca 8 cm.

Slitage. 1 kopp med skada/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomsterdekor. Höjd ca 8 cm.

Antal besök: 885