ARVID FOUGSTEDT. etsning, signerad samt numrerad 21/45.

293544. ARVID FOUGSTEDT. etsning, signerad samt numrerad 21/45.

Bildyta ca 15,5 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 15,5 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 161