THEODORE BECKMANN. målning, jakt, 2000-talet.

2934946. THEODORE BECKMANN. målning, jakt, 2000-talet.

Theodore Beckmann (f. 1921), målning, jakt, 2000-tal, olja på duk. Avbildning av jakt med hästar och jakthundar, signerad längst ner till höger och med konstnärens namn på baksidan, 60x79cm (77x96cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 007