DIVERSE KONSTGLAS, 16 delar, 1900-talets tredje fjärdedel.

293464. DIVERSE KONSTGLAS, 16 delar, 1900-talets tredje fjärdedel.

Vas, blå, höjd 22,5 cm.
14 delar Fuga, Orrefors.
Röd glasskål, osignerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, blå, höjd 22,5 cm.
14 delar Fuga, Orrefors.
Röd glasskål, osignerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 486