PARTI SILVER, 1800 & 1900-tal.

293449. PARTI SILVER, 1800 & 1900-tal.

Beståend av: gräddkanna, sockerlskål (C.G. Hallberg), bricka (Eldh), skedar mm.... Vikt ca 1130 exkl. sked med träskaft samt 2 minnesmynt 100kr.

Slitage, bucklor, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 913