KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 delar, samt ASSIETTER, 8 st, porslin, "Paratiisi", Birger Kaipiainen, Arabia.

293391. KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 delar, samt ASSIETTER, 8 st, porslin, "Paratiisi", Birger Kaipiainen, Arabia.

8 kaffekoppar samt 8 fat.
8 assietter, diameter 16,5 cm.

Slitage, repor, märken. 1 kaffefat samt 5 kaffekoppar 2:a sortering. 1 kaffekopp med spricka och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 kaffekoppar samt 8 fat.

Antal besök: 1 079