293391. KAFFEKOPPAR MED FAT, 8 delar, samt ASSIETTER, 8 st, porslin, "Paratiisi", Birger Kaipiainen, Arabia.
8 kaffekoppar samt 8 fat.
8 assietter, diameter 16,5 cm.
Slitage, repor, märken. 1 kaffefat samt 5 kaffekoppar 2:a sortering. 1 kaffekopp med spricka och nagg.