FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.
293379. FÄLLBORD, 1800-tal.

Bl a mahogny. Diam 80, höjd 65 cm.

Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
293379. FÄLLBORD, 1800-tal.

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 1 081