SKÅP, 1900-tal.

SKÅP, 1900-tal.
293360. SKÅP, 1900-tal.

Mahogny. Intarsiadekor. Bl a en jalusidörr. Längd 86, bredd 62, höjd 180 cm.

Mindre fläckar samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
293360. SKÅP, 1900-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 232