Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HANS DAHLGREN. Havskomposition, akvarell, signerad 1998.
293324. HANS DAHLGREN. Havskomposition, akvarell, signerad 1998.
36 x 54 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 54 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
4 435