GÖSTA NORDBLAD. Nakenbadarna. Olja på duk. Signerad Nordblad.

29332. GÖSTA NORDBLAD. Nakenbadarna. Olja på duk. Signerad Nordblad.

116 x 81 cm

Utställd på Kungl Akademien för de Fria konstnärerna 1946. Minnesutställning Gösta Nordblad. Nr 132.

Mindre dukskada i översta vänstra hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

116 x 81 cm

Antal besök: 2 853