BENGT JOHANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad.

293314. BENGT JOHANSSON. Komposition, olja på duk, monogramsignerad.

80 x 99 cm.

Något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 99 cm.

Något bucklig.

Antal besök: 4 267