SIDEBOARD, 1900-tal.

SIDEBOARD, 1900-tal.
293278. SIDEBOARD, 1900-tal.

Sideboard, ek, 119 x 37 , höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
293278. SIDEBOARD, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 631