SKÅLAR i glas, 2 st, "Coquille" Paul Kedelv, Flygsfors, 1963, signerad Flygfors -63 Coquille.

293241. SKÅLAR i glas, 2 st, "Coquille" Paul Kedelv, Flygsfors, 1963, signerad Flygfors -63 Coquille.

Skål i glas, dekor i underfång med grön samt vit glasmassa. Uppsvängd form. Höjd 8,5 cm. Längd 18 cm. Signerad Flygfors -63 Coquille
Skål i glas, dekor i underfång med rosa samt vit glasmassa. Uppsvängd form. Höjd 15 cm. Längd 33 cm. Signerad Flygfors -63 Coquille.

Bruksslitage.
Flera repor.
Glasmassa med luftbubblor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Flera repor.
Glasmassa med luftbubblor.

Antal besök: 1 518