FAT, glas, Susann Gals, 1900-tal.

293230. FAT, glas, Susann Gals, 1900-tal.

Längd 29,5 x 24 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29,5 x 24 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 690