Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
CARL GÖRAN KARLSSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 150/200.
29319. CARL GÖRAN KARLSSON. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 150/200.
80 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
944