KAFFESERVIS, 30 delar, 1900-talets andra fjärdedel.

293133. KAFFESERVIS, 30 delar, 1900-talets andra fjärdedel.

11 st assietter.
8 st fat.
8 st kaffekoppar.
1 st kaffekanna.
1 st sockerskål.
1 st gräddkanna.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 st assietter.
8 st fat.
8 st kaffekoppar.
1 st kaffekanna.
1 st sockerskål.
1 st gräddkanna.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 469