1 st termos, 1900-talets mitt.
1 st servettring, silver.
1 st uppläggningsfat, flintgods, Gustafsberg.
2 st uppläggningsfat, "Vinranka", Gefle.
1 st tallrik, Gustafsberg, flintgods.
8 st assietter, Rörstrand, blå med förgyllning.
1 st uppläggningsfat, Rörstrand, blå med förgyllning.
Bruksslitage, Gustafsbergs-uppläggningsfat med nagg.
1 st servettring, silver.