VASER, ett par, glas, troligen 1800-talets slut.

293125. VASER, ett par, glas, troligen 1800-talets slut.

Blått glas, emaljmålade samt förgyllda.
Höjd 30 respektive 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 respektive 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 562