BLOCK/TALJA med TROSS, 1900-tal.

2931090. BLOCK/TALJA med TROSS, 1900-tal.

Längd på block ca 31 cm.

Skador på trä, sprickor, delar borta. Tross med bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på block ca 31 cm.

Antal besök: 300