Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ARNOLD LINDBLOM. Farled, olja på duk, signerad.
293072. ARNOLD LINDBLOM. Farled, olja på duk, signerad.
106 x 104 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
106 x 104 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 404