BYRÅ, omkring 1900.

BYRÅ, omkring 1900.
293055. BYRÅ, omkring 1900.

Ådringsmålat trä.
Ca. längd 85, bredd 46, höjd 112 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Ben med sprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
293055. BYRÅ, omkring 1900.

Ådringsmålat trä.

Nycklar saknas.

Antal besök: 780