PARTI SILVER, 18 delar, mestadels 1900-tal. Total vikt (exkl glas och käpp) ca 357 gram.

29302. PARTI SILVER, 18 delar, mestadels 1900-tal. Total vikt (exkl glas och käpp) ca 357 gram.

Bestående av bland annat salt-/pepparkar Norge, käpp med silveravslut, filigranarbete, bägare med mera.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 650