KONSTANTIN MAKOWSKI (1839, MOSKAU - 1915 ST. PETERSBURG). ”Porträtt av en dam”.

293009. KONSTANTIN MAKOWSKI (1839, MOSKAU - 1915 ST. PETERSBURG). ”Porträtt av en dam”.

olja på duk, signerad till höger, mycket oval form, inramad, 80 x 60 cm.

2 små plåster.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 små plåster.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 1 474