MASK, Papier-maché, Mexico, 1900-talets mitt.

292994. MASK, Papier-maché, Mexico, 1900-talets mitt.

Höjd 23,5, bredd 15,5 cm.

Bruksslitage, smuts samt avskavd/ färgbortfall på näsan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5, bredd 15,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 976