Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
GLASKULA/FÖNSTERHÄNGE, röd, Kastrup Glas.
29296. GLASKULA/FÖNSTERHÄNGE, röd, Kastrup Glas.
Dia ca 20 cm.
Repor. Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Dia ca 20 cm.
Repor. Slitage.
Auktionshuset Kolonn
3 397