IVAR MORSING. Landskapsmotiv, teckning, signerad samt daterad.

292924. IVAR MORSING. Landskapsmotiv, teckning, signerad samt daterad.

25,5 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 1 040