RADIO, Kungs Radio, Typ 751, 1900-taltes mitt.

292920. RADIO, Kungs Radio, Typ 751, 1900-taltes mitt.

Fanerad med valnöt. Längd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 426