ERWIN DE VRIES. Komposition, blandteknik, signerad samt daterad -61.

292910. ERWIN DE VRIES. Komposition, blandteknik, signerad samt daterad -61.

51 x 44 cm.

Ej Examinerad ur ram.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 44 cm.

Ej Examinerad ur ram.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 177