EUGENE GALLIEN-LALOUE. Olja på duk, Skymningsbild, signerad L Dupuy, Frankrike, 1800-tal.

292889. EUGENE GALLIEN-LALOUE. Olja på duk, Skymningsbild, signerad L Dupuy, Frankrike, 1800-tal.

90x 70 cm.

2 mindre äldre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

90x 70 cm.

2 mindre äldre lagningar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 340