HYLLSYSTEM, stringmodell, furu, 1900-tal.

292884. HYLLSYSTEM, stringmodell, furu, 1900-tal.

3+3 hyllplan, 2+2 gavlar, hyllplanens mått: ca 39x30 resp. 78x30 cm, gavlarnas höjd 102 resp. 76 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 840